Hakk覺m覺zda; 

   Taha Gümrük Müavirlii, 20 y覺l覺 ak覺n süredir dinamik ve deneyimli kadrosu, güçlü teknolojik alt yap覺s覺 ile “Gümrük Müavirlii ve D覺 Ticaret Dan覺manl覺覺” faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmam覺z覺n ana prensipleri; mevzuat覺 anl覺k takip ederek müterilerini bilgilendirmek, güven, ticari s覺rlar覺n korunmas覺, mutlak müteri ç覺karlar覺n覺n gözetilerek kaliteli hizmetten ödün vermemektir.

    Hizmet verdii alanda en iyi olma gayesiyle tükenmeyen aray覺lar覺 ve yeni çözümler üreten yap覺s覺 ile TAHA Gümrükleme; kanunlar覺n öngördüü hukuki zorunluluklar覺n tamam覺n覺 yerine getirerek, müterilerinin kendisine devretmi olduu sorumluluun gereklerini en iyi ekilde yerine getirmeyi misyon edinmitir.

   TAHA, her departmandaki eitimli, genç, dinamik personel kadrosuyla ülkemizin önde gelen kurulular覺na hizmet veriyor olmaktan gurur duymaktad覺r. Ana felsefe olarak kaliteli hizmeti kendisine ilke edinmi ve bu konuda her türlü modern yat覺r覺mlar覺n覺 tamamlam覺t覺r.

   Gümrük Müavirlii sektöründe “en iyiye ulama yolunda” sürekli arat覺rmalar yapan ve yeni çözümler üreten Taha Gümrük Müavirlii Ltd. ti. ; mevzuat覺n öngördüü hukuki zorunluluklar覺n ve formalitelerin tamam覺n覺 en k覺sa zamanda ve doru bir ekilde yerine getirerek müterilerinin güvenini kazanm覺t覺r.

   Firmam覺z, mesleki aç覺dan etik deerlere ve prensiplere bal覺 kalmay覺 ilke edinmitir.